Życzenia Wielkanocne

W Poranek Zmartwychwstania do grobu przybyła Maria Magdalena, oraz przywołani przez Nią Apostołowie: Piotr i Jan. Św. Jan ujrzał i uwierzył. Piotr tak jak i Magdalena musiał najpierw spotkać Zmartwychwstałego Jezusa. Jan ujrzał i uwierzył Słowu Pana. Słowu które było w Nim żywe i czekał na jego wypełnienie.

Życzę Wam Drodzy Parafianie, aby te Święta przezywane w tak trudnym czasie zaowocowały w Was, umiłowaniem Bożego Słowa i żywą więzią wiary w Chrystusa, naszego Zmartwychwstałego Pana.

Ks. Proboszcz

12 kwietnia 2020

Copyright © 2015 - 2020 parafiafilipowice.pl                                                                                                                           Designed by DronAir.pl