Powitanie nowego proboszcza

W niedzielę, 2 lipca na Mszy świętej o godz. 9:00, w Naszym Kościele odbyło się powitanie ks. Ryszarda Pływacza, którego metropolita krakowski abp Marek Jędraszewski mianował z dniem 1 lipca 2017r. nowym proboszczem Naszej Parafii.
O decyzji abp Marka Jędraszewskiego poinformował i uroczystego wprowadzenia, nowego proboszcza w progi parafii dokonał Dziekan Dekanatu Krzeszowickiego ks. dr Andrzej Szczotka. Po złożeniu uroczystej przysięgi, nowego Księdza Proboszcza, w imieniu całej parafii powitała Pani Sołtys Beata Głąb wraz z Radą Sołecką, przedstawiciele Rady Parafialnej oraz Koło Gospodyń Wiejskich.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego dnia.

03 lipca 2017