Ogłoszenie

We Mszy Świętej nie może uczestniczyć więcej niż pięć osób, nie licząc osób sprawujących posługę.

Wymóg ten dotyczy także Świąt Wielkanocnych i poprzedzających je uroczystości liturgicznych. Dlatego w tym roku nie będzie święcenia palm ani pokarmów. Nie będzie też procesji. Będziemy uczestniczyć w nich pozostając w swoich domach, korzystając z transmisji telewizyjnych. Parafia nie organizuje plenerowej Drogi Krzyżowej.

Aby nie stwarzać sytuacji zagrożenia czyjegoś zdrowia lub życia rezygnujemy także ze spowiedzi: pierwszopiątkowej oraz świątecznej. Nie będzie także objazdu chorych w pierwszy piątek.

Ks. Proboszcz

28 marca 2020

Copyright © 2015 - 2020 parafiafilipowice.pl                                                                                                                           Designed by DronAir.pl