Pięć lat kadencji Księdza dr hab. Proboszcza Jana Bednarczyka minęło bardzo szybko … za szybko.

Niestety, nadszedł ten czas pożegnania się z ustępującym Proboszczem i złożenia najserdeczniejszego DZIĘKUJĘ za trud i wysiłek pracy, jaki Ksiądz Jan włożył w Naszą Parafię. Pożegnalna msza święta odbędzie się w najbliższą niedzielę tj. 25 czerwca o godzinie 11:00. Natomiast w sobotę 24 czerwca po koncercie, tj. około godziny 19:30 będzie miało miejsce spotkanie z Naszym Proboszczem.

23 czerwca 2017