Światowe Dni Młodzieży w Parafii

Młodzież Filipowska, pragnie serdecznie podziękować naszemu duszpasterzowi księdzu Janowi oraz wszystkim parafianom za serdeczne przyjęcie Młodych Ambasadorów Światowych Dni Młodzieży - Marii Patynowskiej i Annie Jungiewicz.

Dziękujemy również za żywe zainteresowanie chęcią przyjęcia młodych pielgrzymów przez naszych parafian w przyszłym roku.

Osoby, które wzięły deklaracje i są zainteresowane przyjęciem pielgrzymów, prosimy o pozostawienie wypełnionych deklaracji w zakrystii. Można również pobrać jeszcze puste deklaracje. Znajdują się one przy wyjściu z kościoła lub można je pobrać i wydrukować ze strony www.

Jeszcze raz  Bóg zapłać!

Joanna Dudek i Joanna Sikora – Gągolska