29 listopada 2015

21. listopada b.r. w Filipowicach został powołany Parafialny Komitet Organizacyjny Światowych Dni Młodzieży 2016 w składzie:

- Proboszcz parafii ks. Jan Bednarczyk

- Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego: Renata Brzózka

- Parafialni liderzy wolontariatu ŚDM: Joanna Sikora – Gągolska, Joanna Dudek

- Szef zakwaterowania: Piotr Maciejowski

- Szef wyżywienia: Alfreda Kurdziel

- Szef transportu i miejsc parkingowych: Czesław Dorynek

- Szef bezpieczeństwa  i zabezpieczenia medycznego: Przemysław Chodacki

- Szef komunikacji z pielgrzymami: Dominik Pałka

- Koordynatorzy informacji na parafii: Joanna Dyba, Lucyna Dorynek

- Koordynator domu kultury: Jan Stojak

- Koordynator szkoły: Barbara Łabuzek

- Koordynator pakietów pielgrzyma: Magdalena Gągolska

Zadaniem Komitetu jest organizacja przyjęcia oraz pobytu ok. 320 pielgrzymów na terenie naszej parafii w dniach 25-30. lipca 2016r.; zapewnienie bezpieczeństwa oraz środków transportu oraz wsparcie dla parafian przyjmujących gości w swoich domach. Kontakt z Komitetem możliwy jest w zakrystii po każdej niedzielnej Mszy Świętej lub poprzez adres e-mailowy: komitet.filipowice@gmail.com.

Ponadto gorąco zapraszamy młodzież naszej parafii do włączenia sią w duchowe i organizacyjne przygotowanie do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Szukamy osób chętnych do organizacji adoracji i spotkań religijnych, promocji idei Światowych Dni Młodzieży, pomocy w transporcie pakietów pielgrzyma oraz podjęcia przygotowań do przyjęcia pielgrzymów na parafii. Chęć udziału w wolontariacie można zgłaszać w zakrystii po każdej niedzielnej Mszy Świętej lub na adres e-mailowy: komitet.filipowice@gmail.com.

Zapraszamy również do przyłączenia się do spotkań grupy młodzieżowej „Team Chrystusa”. Spotkania odbywają się na Plebanii w soboty co dwa tygodnie. Pytania można kierować na adres: komitet.filipowice@gmail.com lub dołączyć do grupy na Facebooku: „Team Chrystusa Filipowice”.

Parafialny Komitet Organizacyjny ŚDM w Filipowicach

Ogłoszenia parafialne