02 września 2016

Wydział Pedagogiczny Akademii IGNATIANUM w Krakowie Katedra Andragogiki i Aksjologii Pedagogicznej zaprasza młodych dorosłych (17-34 lat) do udziału w międzynarodowym konkursie literackim na esej dygresyjny pt. „Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią” odnoszący się do odbywających się w Krakowie Światowych Dni Młodzieży 2016.

Konkurs skierowany jest do wszystkich młodych ludzi, którzy swoje przeżycia związane z przygotowaniami do Światowych Dni Młodzieży, samym spotkaniem z Ojcem Świętym, a także refleksją po oficjalnym ich zakończeniu   pragną ujawnić w formie osobistego przekazu literackiego, jakim jest esej. Światowe Dni Młodzieży odbywające się w Krakowie pod przewodnictwem Ojca Świętego Franciszka będą z całą pewnością niezwykłym wydarzeniem religijno-kulturowym i społecznym. Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się na stronie Akademii IGNATIANUM.

Najlepsze prace zostaną nagrodzone i opublikowane.
Laureatów poznamy 31 stycznia 2017r.

Wręczenie nagród nastąpi 7 marca 2017r. w Akademii Ignatianum w Krakowie.

Nagrodą główną jest pielgrzymka do Rzymu.

Konkurs „Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią”