29 listopada 2015

W dniach 25-30. lipca 2016r. na terenie naszej parafii przebywać będą pielgrzymi biorący udział w Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie. Aby mogli oni w pełni przeżyć duchowo czas pobytu w Polsce, już dziś musimy zatroszczyć się o trud przygotowania duchowego i organizacyjnego, szczególnie w zakresie zakwaterowania. Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich parafian o otworzenie swoich domów i ugoszczenie pielgrzymów w dniach 25 – 30. lipca 2016r. Deklaracja zakwaterowania młodych znajduje się na parafialnej stronie internetowej lub jest do pobrania ze stolika przy wyjściu z kościoła. Wypełnioną deklarację można składać do przedstawiciela Komitetu w zakrystii po każdej niedzielnej Mszy Świętej.

Parafialny Komitet Organizacyjny ŚDM w Filipowicach

Deklaracja przyjęcia pielgrzyma w rodzinie podczas ŚDM 2016