8 grudnia  - Godzina Łaski

GODZINA ŁASKI w Naszej parafii rozpocznie się  Eucharystią i modlitwą różańcową o godzinie 12:00.

Objawiając się Pierinie Gilli w Montichiari Matka Boża zapowiedziała zesłać, dzięki modlitwie w tym czasie, wiele łask dla duszy i ciała. Niepokalana objawiając się w tytule Matki Bożej Róży Duchowej pragnęła by co roku w Jej święto obchodzono Godzinę Łaski dla całego świat. Będzie to czas szczególnego miłosierdzia jakie Jezus okaże modlącym się o nawrócenie grzeszników.

07 grudnia 2017