23 stycznia 2016 - dzień modlitwy za Światowe Dni Młodzieży

Już od ponad roku codziennie inna polska parafia modli się za Światowe Dni Młodzieży. 23 stycznia tę intencję przejmuje Nasza parafia. Z tej okazji serdecznie zapraszamy wszystkich na uroczystości przygotowane przez dzieci i młodzież z naszej miejscowości. W czasie tych uroczystości będziemy modlić się za pielgrzymów, którzy do nas przyjadą, gospodarzy przyjmujących gości oraz wszystkich wolontariuszy, którzy z wielkim zaangażowaniem włączają się w organizację tego niezwykłego wydarzenia. Szczegóły znajdują się na plakacie.

17 stycznia 2016